تبلیغات

رکورد بی‌سابقه بلیت‌فروشی کنسرت کیهان کلهر

شهروند: کنسرت دونوازی کیهان کلهر و اردال ارزنجان که قرار است در آذرماه ‌سال‌جاری به مدت ٤ شب در تالار وحدت برگزار شود؛ با آغاز بلیت‌فروشی از ساعت ١٤ روز ٢٥ آبان در کمتر از سی دقیقه به فروش رسید.

 

مسعود برزی، مدیر بخش موسیقی سایت تیوال، با اعلام خبر رکورد بی‌سابقه بلیت‌فروشی افزود: «تقریباً در بیست دقیقه اول آغاز بلیت‌فروشی، تمام بلیت‌های همکف به فروش رسیدند و تنها بالکن‌ها باقی‌مانده بودند که آنها نیز در عرض ده دقیقه به‌سرعت به فروش رسیدند که تاکنون چنین رکورد بی‌سابقه‌ای از استقبال کنسرتی گزارش نشده است.»

 

کنسرت همنوازی کلهر - ارزنجان از تاریخ ١٣ تا ١٦ آذرماه در تالار وحدت به اسپانسری شرکت «خوش نوش جهان» برگزار می‌شود و چنانچه سهیل زارعی تهیه‌کننده عنوان کرده است این برنامه تمدید نخواهد شد، اما استاد کلهر در آذر و دی‌ماه تور کنسرت‌های «پردگیان باغ سکوت» را با گروهش در شهرهای کشورمان به روی سن خواهد برد. کیهان کلهر تنها موسیقیدان ایرانی است که ۴ بار نامزد جایزه گرمی آمریکا شده‌ است.

 

نوای کمانچه کیهان کلهر در موسیقی متن فیلم «جوانی بدون جوانی» ساخته فرانسیس فورد کاپولا ازجمله آثار بیادماندنی اوست. «جوانی بدون جوانی» که در‌ سال ۲۰۰۷ میلادی ساخته شد، فیلمی کاملاً شخصی از فیلمسازی است که در میانسالی قرار دارد و اتفاقاً تجربه دلنشینی را هم داشته است.

 

 موسیقی شنیدنی و گوش نواز «اسالدو گولیچف» از نقاط مثبت فیلم است که شنیدن نوای مسحورکننده کمانچه «کیهان کلهر» آن را دوچندان می‌کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار