تبلیغات

منتظر اجراهای عجیب نیستم/ روز به روز اضطرابم بیشتر می شود

ایده هایی برای انجام کار اجرا در ذهنم به وجود می آید اما منتظر اجراهای عجیب نیستم.

علی ضیاء مجری برنامه های تلویزیونی، در گفت و گو با خبرنگارحوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص علاقه اش به بازیگری علاوه بر حرفه اجرا، گفت: الان برایم اجرا خیلی جدی شده است.

وی با اشاره به تمایل خود برای انجام دادن کارهایی که تا کنون در عرصه اجرا انجام نداده است، گفت: یک سری از کارهایی که می شد انجام داد را تا کنون انجام دادم و یکسری ایده ها هم خود به خود به مرور زمان می آیند، یعنی منتظر اجرا های عجیب نیستم، اما منتظر اجرا های بی حادثه هم نخواهم بود. 

ضیاء در خصوص مسائلی اذیت کننده در عرصه اجرا گفت: بله،  مسائلی است که اذیتم می کند ولی درباره اش حرفی نزنم بهتر است. تا کنون هرچه می خواستم را انجام دادم و در حال حاضر برایم مهم این است که برنامه "فرمول یک" خوب باشد.

وی همچنین در خصوص سختی برنامه های صبحگاهی و تفاوتش با دیگر برنامه ها اظهار داشت: سختی دارد اما خدا کمکمان می کند، برای مثال صبح زود باید بیدار شوی و کم باید بخوابی، اما پر انرژی باشی، ولی در برنامه های بعد از ظهر همه چیز روتین است و برای این کار روز به روز اضطرابم بیشتر می شود.

ضیاء در پایان با بیان توصیه ای به کسانی که علاقمند عرصه اجرا هستند، بیان کرد: به نظر من از رادیو شروع کنند چون رادیو راه موفقیت است و اجرای تلویزیونی نیازمند صدا و تصویر خوب است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار